comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Karius transferinde Beşiktaş'a piyango! "25 milyon euro..."

22 Ağustos 2018, Çarşamba 21:26
BJK Transfer: Karius transferinde Beşiktaş'a piyango!

Beşiktaş'ta Karius transferinde anlaşma sağlandı ve sözleşmeler hazırlandı. Fatih Doğan, TRT Spor'da iki kulüp arasında yapılan anlaşmada son derece ilginç bir maddenin olduğunu vurguladı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Karius transferinde geri sayıma geçti. Siyah beyazlıların Liverpool ve futbolcuyla her konuda anlaşma sağlanmasının ardından bu transferin perde arkası ve maliyet detaylarını TRT Spor'da Fatih Doğan aktardı. 


Beşiktaş Transfer Haberleri: Karius'un Beşiktaş'a maliyeti ne kadar?


Beşiktaş'ın Karius transferiyle ilgili son gelişmeleri TRT Spor'da Fatih Doğan aktardı. 

"SÖZLEŞMELER HAZIRLANDI"
Karius'un transferi imza aşamasına geldi. Sözleşmeler hazırlandı diyebiliriz. Liverpool, Alisson Backer'i aldığı zaman Karius'un psikolojisi zaten bitti. Tedavi olması lazım. Avrupa'da da en iyi rehabilitasyon merkezi Beşiktaş. Sadece fiziksel değil, zihinsel olarak da. Şenol Güneş ve ayrıca Mrmic'in de hakkını verelim. Her dokunduğu kaleci bir yerlere geliyor. 

"SENEYE BAŞKA BİR TAKIM KARİUS'U İSTERSE BEŞİKTAŞ'A 25 MİLYON EURO GETİRMEK ZORUNDA"

İlk yıl için kiralama bedeli 1 milyon euro. İkinci yıl için 1.5 milyon euro. Ayrı ayrı. Opsiyon var. Beşiktaş isterse 2 yıl sonra Karius'u almak isterse 8 milyon euro'ya alabilecek. Seneye başka bir takım Karius'u almak isterse Beşiktaş'a 25 milyon euro getirmek zorunda. Anlaşmada böyle bir madde var. Karius'un maaşı bonuslarla birlikte 1.6, 1.7 milyon euro civarında. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!