comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: İlhan Mansız: 'Vagner Love ile konuştum'

13 Temmuz 2018, Cuma 15:49
BJK Transfer: İlhan Mansız: 'Vagner Love ile konuştum'

Beşiktaş'ın yeni yardımcı antrenörleri İlhan Mansız ve Guti, Beşiktaş Instagram hesabında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in yeni yardımcıları Guti ve İlhan Mansız, instagram hesabından açıklamalarda bulundu. 


İlhan Mansız İnstagram açıklaması (13 Temmuz 2018)


Beşiktaş'a gelme sürecinin sancılı olduğunu söyleyen İlhan Mansız, "Şenol Hoca benimle çalışmak istediğini söyledi. Kendisi çok tecrübeli" dedi. 

Şenol Güneş'ten teknik, taktik ve fiziksel anlamda çok şey öğreneceğini söyleyen İlhan Mansız "Bizim de birikimlerimiz, kendimizi geliştirdiğimiz konular var. Hep birlikte Beşiktaş için faydalı olmaya çalışacağız" şeklinde konuştu.


İlhan Mansız, Vagner Love için ne dedi?


Geçen sezon beklenen performansı veremeyen Vagner Love ile görüştüğünü de belirten İlhan Mansız, "Daha garanti vuruşlar yapması gerektiğini konuştuk. Karar vermelerinde yardımcı olmaya çalışacağım" dedi. 
"ARAMIZDA GÜZEL BİR SEVGİ BAĞI VAR"

Beşiktaş taraftarıyla arasında güzel bir bağ olduğunu ifade eden Guti, "Oynadığım dönemde taraftarlarla aram çok iyiydi. Aramızdaki güzel bağ hala devam ediyor. Şimdi yeniden buluşuyoruz. Umarım sonuçlar da iyi olur. Hayatımda Real Madrid'in yeri elbette büyük ama Beşiktaş'ın yeri de büyük." dedi.

Gelecek sezonun zorlu geçeceğini dile getiren Guti, “Üst üste 2 şampiyonluktan sonra geçen sezon bunu kaçırdık. Biz, o kupayı yeniden almak için çalışacağız ve yeniden şampiyon olacağız. Avrupa Ligi'nde de ön elemeleri geçerek gruplara kalmak istiyoruz." diye konuştu.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.