comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Guti, Real Madrid'e yardımcı hoca oldu

17 Haziran 2018, Pazar 00:28
BJK Transfer: Guti, Real Madrid'e yardımcı hoca oldu

Beşiktaş'ın eski yıldızlarından Guti Hernandez, Real Madrid'de yardımcı antrenörlük görevine getirildi. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş'ın eski futbolcularından Guti Hernandez ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. İspanyol antrenör, Real Madrid'de yardımcı antrenörlük görevine getirildi.
 

Guti, Beşiktaş'a geldi mi? (17 Haziran Pazar)


Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in yardımcı hocası olacağı iddia edilen Guti Hernandez, efsanesi olduğu Real Madrid ile anlaştı. 42 yaşındaki genç futbol adamı, Eflatun- Beyazlılar ile 1 yıllık daha sözleşme imzaladı.

Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'in yeni yardımcısı Guti Hernandez'in Slovakya kampına katılacacağı ve imzaların kısa sürede atılacağı konuşuluyordu.
 

Fikret Orman'dan yardımcı hoca açıklaması


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, yeni sezonda Şenol Güneş'in çalışacağı yardımcı antrenör ile ilgili açıklamalarda bulundu. beIN Sports'a konuşan Orman, şu ifadeleri kullandı:
"HOCA YETİŞTİRMEMİZ LAZIM"

Bizim başka misyonumuz var. Hoca da yetiştirmemiz lazım. Şenol hocadan sonrasını da planlamamız lazım. Şenol hoca ile 2019 sonuna kadar sözleşmemiz var. Sonrasında da devam edebiliriz. Şenol hoca hem dinamik, hem de aktif hoca. Yanında yardımcılar da yetiştirmemiz lazım.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.