comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Guti Beşiktaş'a geri dönüyor! İspanyol basını yazdı

09 Haziran 2018, Cumartesi 18:29
BJK Transfer: Guti Beşiktaş'a geri dönüyor! İspanyol basını yazdı

Beşiktaş'ın eski futbolcularından Guti'nin, yeni sezonda Şenol Güneş'in yardımcısı olarak siyah beyazlı takımda göreve başlayacağı iddia edildi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta yeni sezonda teknik direktör Şenol Güneş'in yardımcı antrenörle çalışmayı kabul etmesinin ardından siyah beyazlıların gündemine gelen flaş bir isim geldi. İspanyol basınında yansıyan haberlerde, Beşiktaş'ın Guti ile anlaşmak üzere olduğu öne sürüldü. 


Guti Beşiktaş'a mı geliyor?


Beşiktaş yönetimi Şenol Güneş ile çalışacak olan yardımcı antrenör için arayışlarını devam ettirirken, siyah beyazlı eski futbolcu ve Real Madrid efsanesi Guti'nin Beşiktaş'la anlaşmaya çok yakın olduğu belirtildi. Sport Es'in haberine göre, Guti'nin önümüzdeki sezondan Beşiktaş'ta yardımcı antrenör olarak çalışacağı, 2019/20'den itibaren de teknik direktör olarak görev yapacağı ifade edildi. 

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde Real Murcia Başkanı Guti hakkında yaptığı açıklamada, "Guti'ye teknik direktörlük görev için teklifte bulunduk ama kendisi Real Madrid'in yeni hocası olacağı için Murcia'da çalışmayacak." ifadelerini kullandı. 
Guti uzun yıllar Real Madrid'de forma giydikten sonra 2010/11 sezonunda Beşiktaş'a transfer olmuştu. Eski İspanyol futbolcu siyah beyazlılarda 23 maçta forma giydi ve 7 gol kaydetti. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.