comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Gökhan Gönül için Premier Lig'de Fulham iddiası

07 Haziran 2018, Perşembe 10:25
BJK Transfer: Gökhan Gönül için Premier Lig'de Fulham iddiası

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken Gökhan Gönül için sürpriz bir transfer iddiası gündeme geldi. Gökhan Gönül, Fulham'a transfer olacak mı? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ediyor. Siyah-Beyazlı takımın deneyimli sağ beki Gökhan Gönül için Premier Lig'e yeniden yükselen Fulham'ın talip olduğu iddia ediliyor.


Beşiktaş Transfer Haberleri: Gökhan Gönül, Fulham'a gidecek mi? (7 Haziran Perşembe)


Beşiktaş Transfer Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken Gökhan Gönül ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. Beşiktaş'taki 2. sezonunu tamalayan 33 yaşındaki deneyimli oyuncunun Premier Lig hayalini gerçekleştirmek için yönetimden izin istediği belirtilirken yetkililer Fulham'dan gelecek teklifi garanti altına almak istiyor. Akşam'ın haberine göre; İngiliz ekibinin 4.5 milyon Euro'luk teklifi için resmi yazı isteyen Beşiktaş, bu paranın verilmesi halinde Gönül'ü gönderecek.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in Gökhan Gönül ile ilgili ne karar vereceği ise şimdilik merak konusu. 


Beşiktaş Transfer: Gökhan Gönül, Beşiktaş'tan ayrılacak mı?


Gana basınında yer alan haberlere göre Beşiktaş, Daniel Opare'yi transfer etme konusunda ısrarcı davranacak. Siyah beyazlı takımda Gökhan Gönül'ün ayrılma ihtimaline karşılık en ciddi adayın Opare olduğu belirtildi. Gökhan Gönül'e ise İngiltere Premier Ligi'ne yükselen Fulham'ın talip olduğu öne sürüldü.
 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)