comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Flamengo Vagner Love transferinden vazgeçti

05 Haziran 2018, Salı 04:03
BJK Transfer: Flamengo Vagner Love transferinden vazgeçti

Brezilya kulübü Flamengo'nun, Vagner Love'un menajeriyle yapılan görüşme sonrasında teklif edilen maaşı çok yüksek bulduğu gerekçesiyle transferde geri adım attığı öne sürüldü. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta yeni sezonda takımda kalıp kalmayacağı belirsiz olan Vagner Love için bir yandn Flamengo, Brezilyalı futbolcunun menajeriyle görüşmelerini sürdürüyor. 


Vagner Love transferinde son dakika haberleri


Vagner Love geçtiğimiz günlerde Flamengo ile hiçbir şekilde görüşmediğini, Beşiktaş'ta devam eden sözleşmesi olduğunu söylerken, Brezilya basınında Globo Esporte son olarak Flamengo'nun Vagner Love transferinde geri adım attığını yazdı. Söz konusu haber göre, Vagner Love'un menajeriyle yapılan görüşmeler sonrasında Brezilya kulübü teklif edilen maaşı yüksek buldu ve transaferde geri adım attı. 
 

Beşiktaş Transfer: Vagner Love, Beşiktaş'tan ayrılacak mı?


Beşiktaş'ın geçtiğimiz sezon devre arasında transfer ettiği ancak beklediği verimi alamadığı Vagner Love'un gönderilmesi gündemde. Siyah beyazlıların cazip teklif beklediği oyuncu, ülke basınına geleceği hakkında açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz günlerde Globo'ya konuşan Vagner Love, "Beşiktaş'ın ne düşündüğünü bilmem gerekiyor. Beni istemiyorlarsa bunu bilmem gerekiyor. Beşiktaş'tan dün menajerimi aramışlar ama ne konuşulduğunu bilmiyorum. Beşiktaş ile sözleşmem var. Neler olacağını göreceğiz" dedi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.