comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Fikret Orman'dan transfer sözleri: 'Yeni sezonda...'

24 Mayıs 2018, Perşembe 21:18
BJK Transfer: Fikret Orman'dan transfer sözleri: 'Yeni sezonda...'

Beşiktaş Başkanı Firket Orman, kongre üyelerinin de katıldığı Vodafone Park'ta düzenlenen geleneksel iftar yemeğinde yeni sezona dair açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Vodafone Park'ta düzenlenen ve kongre üyelerinin de katıldığı kulübün geleneksel iftar yemeğinde açıklamalarda bulundu. Bu sezonu istemedikleri bir yerde bitirdiklerini söyleyen Orman, yeni sezon öncesi taraftarlara ve camiaya umut aşıladı. 

"YAŞADIĞIMIZ BU ZOR GÜNLERDE SPOR BİRLEŞTİRİCİ UNSUR OLMALI"
Günlük hayatta zorluklar yaşıyoruz. Ülkemiz şu anda seçim sürecinde. Hep beraber ekonomik sıkıntılar, zorluklar yaşıyoruz. Ancak sporun önemi burada öne çıkıyor. Çünkü spor, dostluğu, rekabeti ve dönem dönem birbirine takılmayı, espri yapmayı, sonucunda insanların iyi şeyler yapması için araç olarak görüyoruz. 

"YENİ BİR GÜNEŞLİ GÜN TEKRAR DOĞACAKTIR"

İnsanları mutlu etmek işimizin bir parçası. Saha ve saha dışındaki demeçlerde ortaya getirmeye çalışıyoruz. Beşiktaş bu misyonda devam ediyor. İstemediğimiz derecede bitirdik. Yeni bir güneşli gün tekrar doğacaktır. Bundan herkesin emin olması lazım. Beşiktaş büyümenin haricinde sahadaki skorlar dışında, dünya çapında Türkiye'nin en yüksek marka değerine ulaşmış kulübü olarak her branşta önümüzdeki sezon çalışmalarımıza devam edeceğiz. 

"TRANSFER DÖNEMİ..."

"Bu sezonu istemediğimiz bir yerde bitirdik. Ancak yeni bir güneşli gün tekrar doğacaktır. Transfer dönemine yeni umut ve hedeflerle başlayacağız."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"