comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Fikret Orman'dan taraftarlara transfer müjdesi

23 Haziran 2018, Cumartesi 19:26
BJK Transfer: Fikret Orman'dan taraftarlara transfer müjdesi

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Fikret Demirer'in oğlu Beşiktaş altyapısından yetişen Mertcan Demirer'in, Çisem Ergün ile dünya evine girdiği düğünde açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Beşiktaş Efsanesi Fikret Demirer'in oğlu Beşiktaş altyapısından yetişen Mertcan Demirer ve Çisem Ergün'ün düğünü Green Park Pendik'te muhteşem bir törenle yapıldı. Düğüne Beşiktaş Başkanı Fikret Orman da katıldı. 

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, burada taraftarların ve kamuoyunun merak ettiği transfer gelişmeleriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. 


Beşiktaş ne zaman transfer yapacak?


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman yaptığı açıklamada, "Transferlerle ilgili çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hem de yoğun mesai harcıyoruz. Kimse merak etmesin. En uygun şartlarda en doğru transferleri takviyeleri yaparak, zaten güçlü olan kadromuzu daha da güçlü hale getireceğiz." dedi. 
Öte yandan Fikret Demirer'in oğlu Mertcan Demirer'in düğününe Fikret Orman, Divan Başkanı Tevfik Yamantürk, yöneticiler Metin Albayrak, erdal Karacan, Hüseyin Mican, Hakan Özköse, Ali Naibi ve Necip Uysal olmak dışında Metin Tekin, Ali Gültiken, Hikmet Karaman ve Mustafa Sandal da düğüne katılanlar arasındaydı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.