comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Fikret Orman'dan Talisca, Atiba, Oğuzhan ve Burak Yılmaz açıklaması

03 Haziran 2018, Pazar 18:09
BJK Transfer: Fikret Orman'dan Talisca, Atiba, Oğuzhan ve Burak Yılmaz açıklaması

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Talisca, Atiba ve Oğuzhan'ın transferleriyle ilgili konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Talisca, Atiba ve Burak Yılmaz'ın transferleri hakkında açıklamalarda bulundu. Başkan Orman son derece çarpıcı ifadeler kullandı. 


"BURAK YILMAZ'LA İLGİLİ SÖYLEDİKLERİM TRANSFERLE ALAKALI DEĞİL"
Burak Yılmaz ile ilgili söylediklerim onun transferiyle ilgili değil. Babası bizde oynamış, kendisi de Beşiktaşlı dedim. Ben bunları her Beşiktaşlı oyuncu için söylemem. Nihat Kahveci bizden tefeci gibi para aldı. O nedenle onun için böyle şeyler söylemem. Ancak Burak Yılmaz'ın böyle bir şeyi olmadı. Söylediklerimin arkasında bir mana çıkmasın. Burak Trabzonspor'un oyuncusu. 

"TALİSCA AYRILIK KARARINI DEVRE ARASINDA VERMİŞTİ"

Talisca ayrılık kararını devre arasında vermişti. Maalesef bizde böyle bir şey var. Türk taraftarlar bir oyuncuyua ya fazla göklere çıkarır, ya da yerden yere vurur. Bunu ören oyuncu da havalara giriyor. Bir anda bir yerleri kalkıyor. Talisca, Beşiktaş'ın büyüklüğünü gidince anlayacak. Menajerleri bir teklifte bulundu. 30 milyon euroluk bir teklif karşısıdna 5 milyon euro istediler. 21 milyon euro bonservis, 5 milyon euro menajer geriye kalıyor. Ancak bu kez bu 5 milyon euro'nun içinde yöneticiler var diye dedikodular çıkacak. Allah onun yolunu açık etsin. 

"ATİBA TEKLİFİMİZİ KABUL ETMEDİ"

Atiba teklifimizi kabul etmedi. Bizim ailemimzden biri. Tek istediğimiz futbolu bizde bıraksın. Bir teklif yaptık ama kabul etmedi. Türkiye'nin şartları ortada. 

Fikret Orman Oğuzhan konusunda ise bir sorunun olmadığını, birkaç güne açıklayacaklarını söyledi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)