comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Fikret Orman'dan Negredo, Vida ve 10 numara transfer açıklaması

23 Ağustos 2018, Perşembe 17:36
BJK Transfer: Fikret Orman'dan Negredo, Vida ve 10 numara transfer açıklaması

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, transfer konusunda merak edilen soruları yanıtladı. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Partizan maçı öncesi TRT Spor'a bağlanarak taraftarların merak ettiği transfer konusu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Beşiktaş transfer yapacak mı?


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman transfer konusunda şu ifadeleri kullandı:

"GENİŞ BİR KADROMUZ VAR"
Beşiktaş'ın çok geniş bir kadrosu var. Bu akşam da oynamayan oyuncularımız için fırsat. Güzel oynasınlar, iyi bir şeyler yapsınlar. 

"TRANSFERDE SON GÜNE KADAR VAKTİMİZ VAR"

Transferde taraftar baskısı oluyor. Bana da mesaj atıyorlar, onu al başkan diyorlar. Transferde mantık içerisinde hareket etmek zorundayız. 31'ine kadar vaktimiz var ve son güne kadar hareket edeceğiz. Olmuyorsa da yapmayacağız. Biz yapma gayreti içindeyiz. Son güne kadar elimizden geleni yapacağız. Ancak taraftar istiyor diye de Beşiktaş'ın parasını çar çur etmeyeceğiz. 

"NEGREDO İÇİN GELEN TEKLİF YOK"

Negredo için bize ulaşmış bir şey yok. Taraftarımızın da sevdiği bir oyuncu. Şartlar oluşursa gidebilir diye söyledik ama olmuyorsa da bizim kontratlı oyuncumuz. 

"VIDA'YI SATMAK İÇİN ALMADIK"

Vida ile alakalı gazeteler sürekli yazıyor. Millet eline hesap makinesi aldı. 10, 15, 20, 30 söyleniyor. İlk günden beri söyledik. Vida'yı biz satmak için almadık. Hatta yönetici üzerinden Vida bana "Başkan beni satmak mı istiyor?" diye sordu. Hayır dedim. Takımda devam edecek. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)