comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Fikret Orman'dan Loris Karius ve Mario Gomez açıklaması

24 Ağustos 2018, Cuma 12:59
BJK Transfer: Fikret Orman'dan Loris Karius ve Mario Gomez açıklaması

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, bayramlaşma töreninde basın mensuplarına Loris Karius ve Mario Gomez iddialarıyla ilgili konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, basın mensuplarının transferle ilgili sorularını yanıtladı. Bayramlaşma töreni sonrasında konuşan Fikret Orman, Loris Karius, Marco Fabian ve Mario Gomez için konuştu.
 

Fikret Orman'dan transfer açıklamaları (24 Ağustos Cuma)


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Liverpool'un kalecisi Loris Karius'la ilgilendiklerini doğrularken Marco Fabian için de "İmza atmadan konuşmak doğru olmaz. İlgilendiğimiz oyuncular var. Bütçemize uyarsa alırız. Uymazsa almayız" diye konuştu.

Son günlerde Mario Gomez'in de Beşiktaş'a yazıldığını soran muhabirlere Fikret Orman. "Gündemimizde değil. Hiçbir zaman konuşmadık" açıklamasını yaptı.
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Karius'un Beşiktaş'a transferinde maliyeti ne kadar?


Karius'un transferiyle ilgili TRT Spor'da konulan Fatih Doğan, 2 yıllık kiralık anlaşması sağlanan 25 yaşındaki kaleciyle alakalı olarak şu bilgileri aktardı:
İlk yıl için kiralama bedeli 1 milyon euro. İkinci yıl için 1.5 milyon euro. Ayrı ayrı. Opsiyon var. Beşiktaş isterse 2 yıl sonra Karius'u almak isterse 8 milyon euro'ya alabilecek. Seneye başka bir takım Karius'u almak isterse Beşiktaş'a 25 milyon euro getirmek zorunda. Anlaşmada böyle bir madde var. Karius'un maaşı bonuslarla birlikte 1.6, 1.7 milyon euro civarında. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"