comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Fikret Orman: 'Harun Tekin transferi gündemimizde yok'

16 Ağustos 2018, Perşembe 13:59
BJK Transfer: Fikret Orman: 'Harun Tekin transferi gündemimizde yok'

Beşiktaş Kulübü ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Fikret Orman, Kulüpler Birliği Vakfı'nın toplantısı sonrası Siyah-Beyazlılarla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

FutbolArena - Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman Kulüpler Birliği Vakfı toplantısından sonra Siyah-Beyazlıların gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, kulüp olarak önceliklerinin transfer yapmak olmadığını ve borç yükünden kurtulmak için çalışmalar yaptıklarını söyledi. Fikret Orman, Harun Tekin ile ilgilenip ilgilenmedikleri yönündeki sorulara da yanıt verdi.
 

Fikret Orman'dan transfer açıklamaları


"HARUN TEKİN İLE İLGİLENMİYORUZ"
"Şu anda bizim gündemimizde transferden daha önemlisi, önümüzdeki senenin bütçesi var. Yapmakta da zorlanıyoruz döviz kurlarındaki hareketlenmelerden dolayı. İlk etapta bütçeyi toparlamamız lazım. Daha önce de söylediğim gibi şu anda Harun Tekin transferi gündemimizde yok."

"KULÜPLERİN ALMASI GEREKEN TEDBİRLER VAR"

"Kulüpler Birliği toplantısında daha ziyade döviz kurlarındaki hareketlenmelerden dolayı 'Neler yapabiliriz?' diye konuştuk. Devletimiz ekonomi konusunda nasıl tedbirler alıyorsa, kulüplerin de alması gereken tedbirler var.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (21 Eylül 2020)