comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Fernandes transferinde karar aşaması

25 Mayıs 2018, Cuma 20:03
BJK Transfer: Fernandes transferinde karar aşaması

Beşiktaşlı eski futbolcu Manuel Fernandes, Lokomotiv Moskova'da bu yıl sergilediği başarılı perfomormansın ardından siyah beyazlılara haber gönderdi. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra Rusya Premier Lig takımlarından Lokomotiv Moskova'ya transfer olan Manuel Fernandes, bu sezon takımının şampiyonluğunda büyük rol oynadı. Sergilediği başarılı performansın ardından Portekiz Milli takımının Dünya Kupası kadrosuna da çağrılan yıldız futbolcu, transfer döneminde Beşiktaş'a haber gönderdi. 


Manuel Fernandes Beşiktaş'a transfer olacak mı?


Lokomotiv Moskova'da 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Manuel Fernandes, son olarak menajerinin yönetimle yeni sözleşme konusunda görüştüğünü fakat henüz bir anlaşma olduğunu söylerken, diğer taraftan Beşiktaş'a da haber gönderdi. Portekizli futbolcu, "Çok değiştim. Evlendim. Hatalarımdan ders çıkardım. Beşiktaş'a dönmek istiyorum. “ diyerek siyah beyazlı yönetime haber yolladı. 

BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ DEĞERLENDİRİYOR
Beşiktaş yönetimi ise Talisca'nın ayrılmasından dolayı 10 numara pozisyonu için transfer çalışmalarını sürdürürken, Manuel Fernandes'ten gelen haber konusunda acele etmeme kararı aldı. Siyah beyazlı yöneticiler Portekizli futbolcunun talebini değerlendirecek. Ancak siyah beyazlı takımda yöneticilerin bir bölümü, Portekizli futbolcunun Beşiktaş'tan ayrılış biçimini ve buradaki disiplinsiz tavırlarından dolayı emin olamadıkları için transfere karşı çıktı. 

Manuel Fernandes bu sezon Beşiktaş formasıyla 29 maçta 7 gol atarken, 6 asist yaptı. Toplamda 41 maçta 14 gol atan yıldız futbolcu, 6 asistlik performans sergiledi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"