comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Ersan Adem Gülüm Beşiktaş'a mı dönüyor?

26 Haziran 2018, Salı 14:40
BJK Transfer: Ersan Adem Gülüm Beşiktaş'a mı dönüyor?

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken eski stoperlerinden Ersan Adem Gülüm ile ilgili çarpıcı bir gelişme yaşanıyor! 

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken küçülme kararı alan yönetimin temasları sürerken Ersan Adem Gülüm ile ilgili son dakika gelişmesi yaşanıyor.
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Beşiktaş, Ersan Gülüm'ü transfer etti mi? (26 Haziran Salı)


Bu sezon Hebeci China Fortune tarafından Adelaide United takımına kiralanan Ersan Gülüm, Beşiktaş dedikodularını doğrular nitelikte bir gelişmeye imzattı. Ersan Adem Gülüm, Twitter adresindeki profilini, "Beşiktaş Kulübü Futbolcusu" olarak güncelledi.

Ersan Adem Gülüm konusunda resmi bir açıklama gelmezken oyuncunun bu güncellemesi sonrası Beşiktaş'a döneceği yönündeki yorumlar artmış vaziyette
 

Ersan Gülüm'ün Avustralya'daki performansı


Ersan Adem Gülüm Avustralya Ligi'nde Adelaide United forması giyiyor. Kariyerinde 7 kez A Milli Takım formasını da giyen Ersan Adem Gülüm geçen sezon 21 maçta forma giymişti. Ersan Adem Gülüm, 2016-2017 sezonunda Beşiktaş'a kiralanmış ancak sakatlığı nedeniyle forma şansı bulamamıştı.Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"