comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Denys Boyko'ya tebligat gönderildi

25 Haziran 2018, Pazartesi 09:19
BJK Transfer: Denys Boyko'ya tebligat gönderildi

Beşiktaş yönetimi, Dinamo Kiev ile kiralık kontratı sona ermesine rağmen henüz kulübe dönmeyen kaleci Boyko'ya tebligat gönderdi. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş'ın geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında Dinamo Kiev'e kiraladığı kaleci Denys Boyko'dan henüz haber gelmemesi üzerine siyah beyazlı kulüpten tebligat gönderildi. Dinamo Kiev'in geçtiğimiz günlerde sağlık kontrolünden geçeceğini açıkladığı Ukraynalı kaleciye Beşiktaş yönetiminden tebligat gönderildi. 

Denys Boyko'nun Beşiktaş ile sözleşmesi devam ederken, Ukraynalı kalecinin kiralık kontratı sona ermesine rağmen henüz geri dönmemesi üzerine Beşiktaş yönetimi bir tebligat göndererek, "Sen bizim oyuncumuzsun. O yüzden gelip sağlık kontrolünden geçmen gerek. Ya da bir an önce yollarımızı ayırmamız gerek." ifadelerine yer verildi. Bu doğrultuda siyah beyazlılar kaleci Boyko'dan karar vermesi için haber bekliyor. 
 

Boyko Beşiktaş'ta kalacak mı?


Öte yandan Dinamo Kiev resmi internet sitesinden yapılan duyuruda, yeni sezon öncesi sağlık kontrollerinden geçecek futbolcular arasında Denys Boyko'nun da ismi yer aldı. Dinamo Kiev'den yapılan bu açıklama doğrultusunda Ukraynalı kalecinin yeni sezonda da Dinamo Kiev forması giyeceği Ukrayna basınında yazıldı. Beşiktaş kulübünden ise henüz bu konuya dair resmi bir açıklama yapılmadı. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.