comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Demba Ba Beşiktaş'la anlaşamadı, Çin'e geri döndü

31 Mayıs 2018, Perşembe 18:18
BJK Transfer: Demba Ba Beşiktaş'la anlaşamadı, Çin'e geri döndü

Beşiktaş'ın transfer görüşmeleri sonucunda anlaşmaya varamadığı Demba Ba'nın Çin'e geri döndüğü iddia edildi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın yeni sezon öncesinde transfer görüşmelerinde bulunduğu fakat mali konularda anlaşmaya varamadığı Demba Ba'nın Fransız basınına göre Shanghai Shenhua'ya geri döndüğü öne sürüldü. 

Süper Lig'de bu sezonun ikinci yarısında Göztepe'de kiralık olarak forma giyen ve başarılı bir performans sergileyen Senegalli futbolcunun, Beşiktaş'la anlaşamadıktan sonra Çin'den gelen yüksek bedelli teklifi kabul ettiği ve Shanghai Shenhua'ya geri döndüğü yazıldı. Fransız gazetesi L'Equipe, Demba Ba'nın Shanghai Shenhua ile her konuda anlaşmaya vardığını duyurdu. 
 

Beşiktaş transfer bütçesinde kısıtlamaya gidecek


Fikret Orman: ''Geçen sezon sadece futbol takımı için harcanan para 82 milyon Euro. Bunun içinde futbolculara ödenen paralar, maç başı ücretleri, teknik direktöre ödenen maaşlar, vergiler, diğer tüm harcamalar var. Kısacası futbol takımı için A'dan Z'ye her şeyiyle 82 milyon Euro bir bütçe harcamışız. Bunu %30-35 arasında azaltacağız. Bu nasıl olacak futbolcu satışı, transferde parayı çok dikkatli harcamak, tüm genel giderlerde kısıntılara gitmekle olacak. Bunu yapmak zorundayız.''

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"