comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Boyko'nun menajerinden transfer açıklaması

28 Haziran 2018, Perşembe 19:40
BJK Transfer: Boyko'nun menajerinden transfer açıklaması

Dinamo Kiev'e transferi an meselesi olan Denys Boyko'nun menajerinden açıklama geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın sözleşmesini karşılıklı olarak fesh edeceği Denys Boyko, Dinamo Kiev'e transfer olmak üzere. Ukraynalı futbolcunun menajeri Vadim Shabliy, henüz sözleşme imzalamadıklarını fakat teklifi kabul etmeye çok yakın olduklarını söyledi.


Beşiktaş Transfer Haberleri: Denys Boyko ayrıldı mı? 


Denys Boyko'nun menajeri Vadim Shabliy, Ukrayna basınına yaptığı açıklamada "Boyko henüz Dinamo Kiev ile sözleşme imzalamadı. Pazarlıklarımız sürüyor. Yakın zamanda sorunun çözüleceğini düşünüyorum. Her şey yolunda giderse Boyko, Dinamo Kiev'in oyuncusu olacak. Uzun vadeli bir sözleşme imzalamayı istiyoruz." ifadelerini kullandı. 

BEŞİKTAŞ TEBLİGAT GÖNDERMİŞTİ
Denys Boyko'nun Beşiktaş ile sözleşmesi devam ederken, Ukraynalı kalecinin kiralık kontratı sona ermesine rağmen henüz geri dönmemesi üzerine Beşiktaş yönetimi bir tebligat göndererek, "Sen bizim oyuncumuzsun. O yüzden gelip sağlık kontrolünden geçmen gerek. Ya da bir an önce yollarımızı ayırmamız gerek." ifadelerine yer verildi. Bu doğrultuda siyah beyazlılar kaleci Boyko'dan karar vermesi için haber bekliyor. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)