comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Boyko'dan çıkış! "Bırakın gideyim" (15 Mayıs 2018 Salı BJK Haberleri)

15 Mayıs 2018, Salı 14:55
BJK Transfer: Boyko'dan çıkış!

Beşiktaş'ın Dinamo Kiev'e kiraladığı kaleci Denys Boyko, önümüzdeki sezonda da Ukrayna'da kalmak istediğini söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın bu sezon Dinamo Kiev'e kiraladığı kaleci Denys Boyko, son haftalarda hatalı goller yemesine ve taraftarların gözünden düşmesine rağmen sezon sonunda Dinamo Kiev'de kalmak istediğini açıkladı. 

Beşiktaş'a geldiği günden bu yana bekleneni veremeyen ve önce Malaga, ardından Dinamo Kiev'e kiralanan kaleci Boyko, Ukrayna basınına yaptığı açıklamada Dinamo Kiev'in şampiyonluğunu ezeli rakibi Shakhtar Donetsk'e kaptırmasının ardından bu durumun çok üzücü olduğunu ve gelecek sezonda daha iyisini yapmak zorunda olduklarını dile getirdi. 
Diğer taraftan bonservisi hala Beşiktaş'ta olan kaleci Denys Boyko, Ukrayna'da kalmak istediğini ve Dinamo Kiev'de mutlu olduğunu söylerken, "Ukrayna'da mutluyum ve gelecek sezonda da Dinamo Kiev'de kalmak istiyorum. Ancak bu bana bağlı değil. Beşiktaş ve Dinamo Kiev'in ortak bir zemin bulması bekleniyor." diye konuştu. 
 

Boyko Beşiktaş'tan ayrılacak mı?


Denys Boyko'nun uzun süre sahalardan uzak kalmasına rağmen performansını giderek yukarı çıkardığını söyleyen Igor Surkis, Boyko'nun burada kalmak istemesi halinde Beşiktaş'la görüşeceklerini ve Ukraynalı kalecinin bonservisini alacaklarını söyledi. 

"BEŞİKTAŞ'LA ORTAK BİR DİL BULMALIYIZ"

Boyko takımda kalma arzusunu göstermeli. Muhtemelen de bu istekte olacaktır. Boyko gerçekten iyi bir performans sergiliyor. Uzun süre sahalardan uzak kalmasına rağmen yeniden toparlandı. Eğer iki taraf da mutlu olursa, Boyko'nun Dinamo Kiev'de devam etmesini sağlamaya çalışacğız. Beşiktaş'la uzun vadeli bir sözleşmesi var. Beşiktaş'la ortak bir dil bulmalıyız. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"