comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Beşiktaş'tan flaş Ozan Tufan transfer açıklaması

23 Ağustos 2018, Perşembe 21:41
BJK Transfer: Beşiktaş'tan flaş Ozan Tufan transfer açıklaması

Beşiktaş kulübü Ozan Tufan'ın menajeriyle transfer görüşmesi yapıldığını yalanladı. 

FutbolArena - Beşiktaş kulübü Partizan maçı öncesi Ozan Tufan'ın menajeri Mirsad Türkcan ile transfer görüşmesi yapıldığı yönündeki haberleri yalanladı. Siyah beyazlı kulübün yemekte bir araya geldiklerini fakat Ozan Tufan'la ilgili herhangi bir görüşme olmadığını resmi internet sitesinden açıkladı. 


Beşiktaş Transfer Haberleri: Ozan Tufan Beşiktaş'a mı geliyor?


Beşiktaş kulübü resmi internet sitesinden Ozan Tufan'ın menajeriyle transfer görüşmesi yaptıkları yönündeki haberleri yalanladı. Resmi açıklama:

Fenerbahçe Spor Kulübü futbolcularından Ozan Tufan'ın kulübümüze transfer olacağı yönünde basında çeşitli haberler ve iddialar yer aldığını görmekteyiz.  Spor ailesinin bir üyesi olan Mirsad Türkcan'ın daveti üzerine, Sırbistan'da Başkanımız ve YK üyelerimizin de katılımıyla dostane bir yemek yenildiği doğrudur.  Ancak yemek sırasında Ozan Tufan ile ilgili hiçbir konu gündeme gelmemiştir. 
Beşiktaş'ın Ozan Tufan ile ilgili bir transfer düşüncesi veya bir planı bulunmamaktadır.  Kaldı ki, böyle bir düşünce olmuş olsa ilk olarak ebedi dostumuz Fenerbahçe Spor Kulubü ile görüşme yapmayı tercih ederdik.  Bu iddiaların asılsız olduğunu belirtir, kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"