comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Beşiktaş'tan Fabri'ye yeni kontrat teklifi iddiası! (Fabri'nin performansı)

24 Mayıs 2018, Perşembe 09:11
BJK Transfer: Beşiktaş'tan Fabri'ye yeni kontrat teklifi iddiası! (Fabri'nin performansı)

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları durağan ilerlerken yönetim Fabri ile yeni sözleşme imzalamak istiyor. İspanyol kaleciye Beşiktaş'ın önereceği teklif nedir? Fabri, Beşiktaş'tan ayrılıyor mu? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'i 4. sırada tamamlarken gelecek sezon öncesi kadrosunda tutak istediği isimlerden Fabri'ye yeni sözleşme teklifinde bulunmak istiyor. Beşiktaş'ta Fabri takımda kalacak mı? Detaylar haberimizde.
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Beşiktaş, Fabri'ye yeni sözleşme teklifi yapacak mı? (24 Mayıs Perşembe)


Beşiktaş Transfer Haberleri  Beşiktaş'In gündeminde Fabri'ye verilecek yeni sözleşme teklifi var. Beşiktaş, Fabri'ye transfer teklifi yapma kararı aldı. Fanatik'in haberine göre, son 2 sezondur Beşiktaş'ın kalesini koruyan ve 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Fabri'ye Siyah-Beyazlılar, yeni bir kontrat teklif etti. Haberde Beiktaş'ın Fabri'ye 4 yıllık yeni bir sözleşme teklifinde bulunduğu iddia edildi.

Bu 4 senelik sözleşmenin 3+1 şeklinde olacağı ve de önümüzdeki ay içinde imzaların atılabileceği ifade ediliyor. 


Fabri'nin bu sezon Beşiktaş'taki performansı


Beşiktaş'taki 2. sezonunu geçiren Fabri bu sezon 34 maçta da kalesindeki yerini aldı. Fabri bu maçlarda 30 gol yedi. Fabri'nin kurtarış yüzdesi ise %74 olarak kayda geçti. Fabri bugüne kadar ceza alanı içinde çekilen 47 şunun 26'sını kurtarmayı başarırıken ceza alanı dışındansa 3 golü kalesinde gördü.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"