comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Beşiktaş'ın yeni transferi Umut Nayir: "Sahada zekiyim"

30 Temmuz 2018, Pazartesi 13:26
BJK Transfer: Beşiktaş'ın yeni transferi Umut Nayir:

Beşiktaş'ın Osmanlıspor'dan transfer ettiği Umut Nayir, sosyal medyadan açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş Transfer çalışmaları kapsamında Osmanlıspor ile sözleşmesini fesheden Umut Nayir'ı transfer etmişti. Genç futbolcu, Beşiktaş'ın sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Hedefinin bir üst seviyeye çıkmak olduğunu belirten Umut Nayir, "Çalışkanlık ve futbol aklım en önemli özelliklerim." dedi.


Beşiktaş Transfer: Umut Nayir'dan transfer açıklaması


Transfer süreciyle ilgili yaşananları anlatan Umut Nayir şunları söyledi:

"Osmanlıspor ile sözleşmemi feshetmiştim. Beşiktaş'tan Umut abi ile görüştüm. Zaten Beşiktaş'tan teklif gelince başka hiçbir şey düşünmedim. Süreç uzun oldu ama güzel bitti. Türkiye'nin en köklü camiasına geldim. Her futbolcunun hayali böyle camialarda oynamaktır. Gururlu ve mutluyum. Kendime güveniyorum, bu formaya layık olmaya çalışacağım. Futbol zekama güveniyorum, bu yönden farklı olduğumu düşünüyorum. Çalışkanlık ve futbol aklım en önemli özelliklerim. Ben kendi hikayemi yazmak istiyorum. Cenk Tosun elbette benim önümde bir rol model. Çalışarak Premier Lig'e gitti. Ben de burada hocamın söylediklerini dinleyerek üst seviyeye çıkmak istiyorum. 
Ankara Hukuk'ta okuyorum ama 7 yıldır bitiremedim daha devam ediyor. Yatay geçişle İstanbul'a aldırmak istiyorum. Okulu bitirmek istiyorum."

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)