comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Beşiktaş'ın yeni transferi Loris Karius yola çıktı

25 Ağustos 2018, Cumartesi 19:08
BJK Transfer: Beşiktaş'ın yeni transferi Loris Karius yola çıktı

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken Liverpool'da oynayan kaleci Loris Karius imza atmak üzere İstanbul'a hareket etti. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken anlaşmaya varılan isimlerden Loris Karius'un Türkiye'ye gelmeden önceki fotoğrafı ortaya çıktı.
 

Loris Karius, Türkiye'ye ne zaman gelecek?


Alman Bild gazetesi, Beşiktaş'ın yeni kalecisi Loris Karius'un uçağa binmeden önceki fotoğrafını paylaştı. Alman kalecinin akşam saatlerinde İstanbul'da olması bekleniyor.


 

Beşiktaş'ın yeni transferi Karius kimdir?


Karisus'un babası Harald Karius, oğlunun bir motocross sürücüsü olmasını istedi. Ancak Lloris'in büyükbabası Karl, Karius'u futbola yöneltti ve onun bir futbolcu olmasını istedi. Karius bu aşamadan sonra futbola yöneldi. 2009 yılında İngiltere'ye taşındıktan sonra  Pestalozzi-Gymnasium  Biberach'ta özel okulda eğitimini devam ettirdi. (Wikipedia)
 

Karius'un Beşiktaş'a transferinde maliyeti ne kadar?


Karius'un transferiyle ilgili TRT Spor'da konulan Fatih Doğan, 2 yıllık kiralık anlaşması sağlanan 25 yaşındaki kaleciyle alakalı olarak şu bilgileri aktardı:İlk yıl için kiralama bedeli 1 milyon euro. İkinci yıl için 1.5 milyon euro. Ayrı ayrı. Opsiyon var. Beşiktaş isterse 2 yıl sonra Karius'u almak isterse 8 milyon euro'ya alabilecek. Seneye başka bir takım Karius'u almak isterse Beşiktaş'a 25 milyon euro getirmek zorunda. Anlaşmada böyle bir madde var. Karius'un maaşı bonuslarla birlikte 1.6, 1.7 milyon euro civarında. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!