comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Beşiktaş'ın yeni kalecisi Karius'u yakından tanıyalım

24 Ağustos 2018, Cuma 18:44
BJK Transfer: Beşiktaş'ın yeni kalecisi Karius'u yakından tanıyalım

Beşiktaş'ın yeni transferi Karius'un geçmişine dair merak ettikleriniz ve 25 yaşındaki kalecinin hayatıyla ilgili tüm detaylar FutbolArena'da!

FutbolArena Detay - Beşiktaş, Liverpool'dan
Loris Karius'u renklerine bağladı. Siyah beyazlılar resmi twitter hesabındaki kapak fotoğrafını Karius ile güncelleyerek 25 yaşındaki kalecinin transferini resmen duyurdu. 

Peki Karius kimdir? Liverpool ile Real Madrid arasında oynanan son Şampiyonlar Ligi finalinde yediği hatalı gol sonrasında dünya kamuoyunda en fazla konuşulan isimlerinden biri olan Karius, buna karşın özgeçmişiyle adeta parıldıyor. İşte Beşiktaş taraftarlarının merak ettiği Karius'a dair merak edilenler:,
KARİUS MAÇA NASIL HAZIRLANIR? 

"Maç günü geldiğinde kendimi %100 hazır tutabilmek için özel programlıyorum. Diyetim, uyku düzenim, antrenmanlarım. En az 8-9 saat uyuyarak uykumu iyi almam gerekir. Maç başlamadan önce 45-50 dakika çalışıyorum. Bunun dışında maçtan önce çok fazla şey yapmak istemiyorum. Sadece o hafta yemek ve uyku düzenimi iyi ayarlarım. Bunu planlamak çok önemlidir. Basit şeyleri doğru yapmanız gerekiyor." (Sky Sports)


 


Beşiktaş'ın yeni transferi Karius kimdir?


Karisus'un babası Harald Karius, oğlunun bir motocross sürücüsü olmasını istedi. Ancak Lloris'in büyükbabası Karl, Karius'u futbola yöneltti ve onun bir futbolcu olmasını istedi. Karius bu aşamadan sonra futbola yöneldi. 2009 yılında İngiltere'ye taşındıktan sonra  Pestalozzi-Gymnasium  Biberach'ta özel okulda eğitimini devam ettirdi. (Wikipedia)

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!