comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Beşiktaş'ın Manuel Fernandes transferinde sıcak gelişme

29 Haziran 2018, Cuma 12:53
BJK Transfer: Beşiktaş'ın Manuel Fernandes transferinde sıcak gelişme

Beşiktaş'ın Manuel Fernandes transferinde son durum ne? Manuel Fernandes Beşiktaş'a dönecek mi?

FutbolArena Röportaj - Beşiktaş'ın yeni sezon öncesinde Talisca yerine arayışları sürerken Manuel Fernandes'in geri dönebileceği konuşuluyor. Sabah Gazetesinden Fatih Doğan, Beşiktaş'ın Manuel Fernandes transferiyle iligli FutbolArena'ya konuştu.


BJK Haber: Beşiktaş kimi transfer edecek? Sosa mı, Fernandes mi?


Manuel Fernandes'in Beşiktaş'a gelmek istediğini ancak Lokomotiv Moskova'nın da sözleşmesi oyuncusu olduğunu Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın açıkladığını hatırlatan Fatih Doğan, "Talisca gittikten sonra iki alternatif oluştu. Sosa mı, Fernandes mi noktasında daha çok Fernandes'e yönenildi. Önemli alternatiflerden biri" dedi. 

Fikret Orman'ın ilk etapta Fernandes'e karşı katı olduğunu şimdi ise 'değerlendirebiliriz' şeklinde konuştuğunu da söyleyen Doğan, "Bu da demek oluyor ki, Fernandes 1. sıradaki alternatif olarak yerini koruyor. Bir de Bernard ile ilgilenilmişti. 5 milyon euro bonservisi vardı. O bölgede oynayabilecek yetenekli oyuncuların ya fiyatları çok yüksek ya da Beşiktaş'ın istediği kalitede değil. Ben Fernandes için hala %51 olarak görüyorum. Bu %51 Mustafa Denizli %51. Fernandes bence ciddiye alması gereken isimlerden biri." ifadelerini kullandı.
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!