comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Beşiktaş'ın istediği Stephan Lichtsteiner'e Arsenal'den kanca

30 Mayıs 2018, Çarşamba 16:02
BJK Transfer: Beşiktaş'ın istediği Stephan Lichtsteiner'e Arsenal'den kanca

Beşiktaş Transfer Haberleri gündemin uzun süredir yer alan İsviçreli futbolcu Stephan Lichtsteiner'e Arsenal'in teklif yaptığı yazıldı.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın uzun süredir peşinde olduğu İsviçreli tecrübeli sağ bek Stephan Lichtsteiner'e Arsenal'in de talip olduğu yazıldı. Beşiktaş Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Beşiktaş'ın Stephan Lichtsteiner transferinde son durum (30 Mayıs 2018 Çarşamba)


Beşiktaş'ın bu yaz transfer hedeflerinden biri olan 34 yaşındaki sağ bek Stephan Lichtsteiner'e Arsenal'in talip olduğu yazıldı. Çin kulüpleri dışında Borussia Dortmund'un da talip olduğu Stephan Lichtsteiner Çin'e gitmek istemediğini açıklarken, "Daha çok para kazanmaya ihtiyacım yok. Yaşam kalitesinin yüksek olduğu yerlerde futbol oynamaya devam etmek istiyorum" demişti. 


 

Lichtsteiner kimdir, kaç yaşında?


34 yaşındaki İsviçre doğumlu Lichtsteiner sağ bekte forma giyiyor. 2011'de Lazio'dan Juventus'a transfer olan tecrübeli futbolcu bu sezon Serie A'da 26 maçta görev aldı ve 1622 dakika oynadı. Lichtsteiner bu sezon Juventus formasıyla toplamda 31 maçta 3 asist yaptı. 34 yaşındaki futbolcunun Haziran sonunda sözleşmesi bitiyor. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"