comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Beşiktaş'ın istediği Simon Mignolet'e Barcelona kancası

01 Ağustos 2018, Çarşamba 10:24
BJK Transfer: Beşiktaş'ın istediği Simon Mignolet'e Barcelona kancası

Beşiktaş transfer haberleri arasında en çok öne çıkan üç kaleciden biri olan Simon Mignolet için Barcelona da devreye girdi.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş, Fabri'yi Fulham'a satmasının ardından yeni kaleci arayışlarına girerken listenin en başındaki üç isim David Ospina, Simon Mignolet ve Harun Tekin olarak göze çarpıyordu. Liverpool'da 3. kaleci konumuna düşen Simon Mignolet'in Beşiktaş dışında bir talibi daha çıktı. Barcelona'nın Mignolet'i istediği yazıldı! Beşiktaş transfer haberleri FutbolArena'da!


Beşiktaş Simon Mignolet'i alacak mı? (BJK kaleci transferi 1 Ağustos 2018)


Beşiktaş transfer haberleri yeni kalecinin kim olacağı yönündeki haberlerle gündeme geliyor. Liverpool'dan ayrılması beklenen Belçikalı kaleci Simon Mignolet'e de sürpriz bir teklif var.

Sky Sports'un haberine göre Barcelona, 30 yaşındaki Mignolet'e talip oldu. Beşiktaş'ın da Mignolet için harekete geçtiği ve şimdilik beklemede olduğu belirtilirken Barcelona'nın Mignolet'i yedek kaleci olarak düşündüğü belirtildi. 
Habere göre Barcelona, birinci kaleci olarak yine Marc-Andre ter Stegen'i düşünüyor ancak yedek olarak Jasper Cillessen'in ayrılma ihtimaline göre Mignolet düşünülüyor.
 

Mignolet kimdir, kaç yaşında?


30 yaşındaki kaleci futbola ülkesi Belçika'da başladı. 2010 yılında Sunderland ile anlaşarak Premier Lig'e adım atan Mignolet, 2013 yılında 10 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Liverpool'a transfer olmuştu.Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"