comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Beşiktaş'ın Atiba için önerdiği son transfer teklifi (Atiba'nın performansı)

24 Mayıs 2018, Perşembe 10:06
BJK Transfer: Beşiktaş'ın Atiba için önerdiği son transfer teklifi (Atiba'nın performansı)

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'de gelecek sezonun planlarını yaparken Atiba Hutchinson için yönetimin son teklifi belli oldu. Atiba Hutchinson, Beşiktaş'ta kalacak mı? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'de gelecek sezonun transfer planlamasını yapmaya başlarken Atiba Hutchinson ile ilgili soru işaretleri devam ediyor. Siyah-Beyazlı takımın başarılı oyuncusunun adı son günlerde Göztepe ile anılırken Atiba için yönetim son teklifini iletti.
 

Beşiktaş Transfer: Beşiktaş, Atiba ile sözleşme yenileyecek mi? (24 Mayıs Perşembe)


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün basında yeniden Atiba iddiaları öne çıkmaya başlandı. Beşiktaş'taki 5. sezonunu tamamlayan  Atiba Hutchinson'un sözleşmesi sonra ererken yönetimin önerdiği 1 yıllık sözleşme uzatma teklifine olumsuz yanıt gelmişti. beşiktaş Yönetimi, Atiba Hutchinson'a son teklifini yaptı. Fanatik'in iddiasına göre, Kanadalı futbolcuya 1 yılı opsiyonlu, 2 yıllık teklifte bulunulurken, opsiyonun ise 2018-2019 sezonundaki performansına göre kullanılıp kullanmılmayacağına karar verileceği öğrenildi.

Beşiktaş'ın önerdiği teklifte Atiba Huchinson'a zam yapmayacağı da gelen haberler arasında.

 

Atiba Hutchinson Beşiktaş'tan ne kadar maaş alıyor?


Kanadalı futbolcu Beşiktaş'tan ilk sözleşmesinde yıllık 1 milyon euro garanti ücret ve 25 maça çıkması halinde de 200 bin euro bonus alıyordu. 2016'da sözleşmesini yenileyen Atiba'nın yeni maaşı KAP'a yansıtılmazken basında 1.5 milyon euro maaş aldığında dair haberler çıkmıştı. Atiba eğer 1.5 milyon euro maaş alıyorsa, siyah beyazlı ekipte en az maaş alan oyunculardan biri ve maaş sıralamasında 17. sırada bulunuyor. Beşiktaş'ın sezon öncesi maaş listesine buradan ulaşabilirsiniz.

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!