comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Beşiktaş'a yazılan Alireza Beiranvand için transfer itirafı

07 Ağustos 2018, Salı 14:30
BJK Transfer: Beşiktaş'a yazılan Alireza Beiranvand için transfer itirafı

Beşiktaş'ın transfer gündeminde olduğu iddia edilen kaleci Alireza Beiranvand için açıklama geldi.

FutbolArena - Beşiktaş Transfer çalışmalarına devame derken Fabri'nin Fulham'a transferi sonrası gündeme gelen kaleci Alireza Beiranvand için İran kulübü Persepolis'ten açıklama geldi. 
 

Beşiktaş Transfer: Alireza Beiranvand, Beşiktaş'a transfer olacak mı?


İran'ın Persepolis Futbol Kulübü Sözcüsü Pendar Khomarlu, DHA'ya yaptığı açıklamada kalecileri Beiranvand'ın Beşiktaş'a ya da başka bir kulübe gidişine izin verilemeyeceğini belirtti. 
 
İddia edildiği gibi Beşiktaş ile herhangi bir görüşme olmadığını da belirten Khomarlu, "Böyle bir teklif gelse dahi, Beşiktaş veya başka bir kulüpten yanıtımız olumsuzdur. Yarı sezona kadar Beiranvand dâhil kimsenin takımdan ayrılmasına izin veremeyiz" dedi.
 

Alireza Beiranvand kimdir?


Alireza Beiranvand 25 yaşında ve 1.94 boyunda. İran Milli Takımı'nda da forma giyen Alireza Beiranvand Persepolis'in kalesini koruyor. Kariyerine Naft Novin takımında başlayan Alireza Beiranvand 2016 yılında Persepolis'e transfer oldu. Alireza Beiranvand'ın kulübüyle 2021'e kadar sözleşmesi bulunuyor. Alireza Beiranvand 'nın transfermarkt güncel değeri ise 2 milyon euro olarak gösterildi. Öte yandan İran basınında Tehran Times'in haberine göre, Beşiktaş İranlı kaleci Alireza Beiranvand'ın transferinde her konuda anlaşmaya vardı ve önümüzdeki günlerde resmi açıklamanın yapılacağı iddia edildi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"