comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Beşiktaş'a Pepe için 15 milyon Euro'luk teklif!

26 Haziran 2018, Salı 09:13
BJK Transfer: Beşiktaş'a Pepe için 15 milyon Euro'luk teklif!

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken Çin'den Pepe için yeni teklifler geliyor. Çin ekipleri menajerler aracılığıyla teklifini Beşiktaş'a iletti.

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları ve kadro planlaması için temaslar devam ederken Pepe için Beşiktaş'a cazip bir teklif geldi. Beşiktaş, Pepe'yi satacak mı?
 

Pepe, Beşiktaş'a transfer olacak mı? (26 Haziran Salı)


Beşiktaş transfer haberleri Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ediyor. Basında geçen transfer iddiaları arasında Pepe'nin adı öne çıktı. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın küçülmeye gidecekleri yönünde açıklama yapması sonrası Pepe'nin de satılabileceği ifade edilirken önemli bir gelişme yaşandı. Fanatik'in haberine göre, 2 Asya temsilcisinin, son olarak Siyah- Beyazlılar'ın kapısını 15 milyon Euro'luk teklifle çaldığı kaydedildi.

Beşiktaş yönetimi Pepe'nin yıllık 5 milyon Euro maaş yükünden kurtulmak için en az 15 milyon Euro'luk teklif gelmesi halinde bu teklifi kabul edebileceği ifade ediliyor.

 

Pepe'nin geçen sezonki performansı


Geçen sezon Beşiktaş'a transfer olan Pepe geride kalan sezonda 23'ü lig olmak üzere 35 maçta forma giydi ve bu maçlarda 2 gol 1 asistle oynadı.

FutbolArena Haber Turu (23 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.