comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Beşiktaş'a menajerlerden Fernando Torres önerisi iddiası (Torres'in performansı)

22 Mayıs 2018, Salı 09:27
BJK Transfer: Beşiktaş'a menajerlerden Fernando Torres önerisi iddiası (Torres'in performansı)

Beşiktaş'ta gelecek sezon öncesi transfer çalışmaları henüz başlamamışken yönetimin ilk hedeflerinden birinin golcü olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Beşiktaş'a menajerlerin Fernando Torres'i önerdiği ifade ediliyor. Fernando Torres, Beşiktaş'a geliyor mu? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'de yeniden şampiyon olmak için transferde titiz bir çalışma içerisine girecek. Golcü takviyesi yapmasına kesin gözüyle bakılan Beşiktaş için Fernando Torres iddiaları gündeme geldi. Atletico Madrid'de oynayan Fernando Torres, Beşiktaş'a gelecek mi? Ayrıntılar haberimizde.
 

BJK Transfer: Fernando Torres, Beşiktaş'a transfer olacak mı?


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün Beşiktaş ile ilgili çıkan transfer iddiaları arasında Fernando Torres ismi öne çıktı. Geçmiş senelerde de Türk takımlarının gündemine gelen ve sezonu Atletico Madrid'de tamamlayan Fernando Torres için menajerlerin Beşiktaş'a öneride bulunduğu iddia ediliyor. Forvet bölgesini güçlendirmek için hummalı bir çalışma içine girmeye hazırlanan Beşiktaş için Torres iddiaları geldi.

Daha önce yapılan Torres teklifini reddeden siyah- beyazlı yöneticilere bir kez daha mesaj gönderen İspanyol golcünün kadın menajeri Margarita Garay, "Torres, son transferiniz Love'dan 1 yaş büyük. 4,5 milyon Euro karşılığında Beşiktaş'a imza atabiliriz" dedi.
 

Fernando Torres'in geçen sezonki golleri


Bu sezon Atletico Madrid ile 44 resmi maça çıkan Fernando Torres, 10 gol ve 2 asist kaydetti. Geçen sezon da 45 maçta 10 gol atan İspanyol yıldız, ilerleyen yaşına rağmen ortalamanın üstünde performans gösteriyor. 2 yıllık sözleşmesinde özel bir madde bulunan Fernando Torres, bu sezon sonunda bedelsiz olarak ayrılma hakkını elinde bulunduruyordu.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"