comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Beşiktaş'a golcü transferinde çağrı! "Sadece 1 forvet..."

29 Haziran 2018, Cuma 21:39
BJK Transfer: Beşiktaş'a golcü transferinde çağrı!

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken Sabah Gazetesinden Fatih Doğan, Beşiktaş'ın transfer gündemiyle ilgili FutbolArena'ya değerlendirmeler yaptı. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş'ta yeni sezon hazırlıkları ve transfer çalışmaları devam ederken Sabah Gazetesi Beşiktaş Yazarı Fatih Doğan, FutbolArena'da transferin nabzını tuttu.
 

Fatih Doğan'ın Beşiktaş'ın transfer gündemine dair yorumları


Fatih Doğan, Beşiktaş'ın transfer gündemiyle ilgili verdiği demeçte FutbolArena'ya değerlendirmede, Vagner Love yerine başka bir golcü bakıldığını söyledi. Vagner Love'nin mayasının Beşiktaş'ta tutmadığını belirten Fatih Doğan, yönetimin yeni bir golcü arayışında olduğunu söyledi.

"VAGNER LOVE'NİN YERİNE OYUNCU BAKILIYOR"
Fatih Doğan, "Vagner Love gidecek gibi görünüyor. Hem Şenol Güneş hem de Beşiktaş yönetimi bu birlikteliğin bir fayda sağlamayacağı görüşünde. Böyle yetenekli bir futbolcu uyum sorunu yaşıyorsa bunda ısrar etmek doğru değil. Yeni gelecek golcü için Vagner Love'nin takımdan gitmesi gerekiyor. Beşiktaş Brezilyalı golcünün yerine bir golcü bakıyor" diye konuştu.

"BİR GOLCÜ TRANSFERİ HER ŞEYİ DEĞİŞTİRİR"

Beşiktaşlı oyuncuların Dünya Kupası'ndaki performansının üst düzey olduğunu belirten Fatih Doğan, "Oyuncular her gittiği yerde başarılı sonuçlar çıkartıyor. Alternatifleri de mevcut. Quaresma ve Pepe'nin performansını görüyorsunuz. Vida da Dünya Kupası'nda çıkış yaptı. Beşiktaş'ın yabancı oyuncuları bugün Beşiktaş'ın kadrosunun ne kadar kaliteli olduğunu tescil ediyor. Beşiktaş'ta bir golcü transferi her şeyi değiştirebilir. İyi bir golcü alınabilirse; Bu Bony olabilir veya eldeki Larin olabilir. Her şey farklı gelişebilir" ifadelerini kullandı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!