comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Beşiktaş yönetiminden Negredo ve Vagner Love kararı! (Negredo gidecek mi?)

17 Mayıs 2018, Perşembe 23:20
BJK Transfer: Beşiktaş yönetiminden Negredo ve Vagner Love kararı! (Negredo gidecek mi?)

Beşiktaş'ta Alvaro Negredo ve Vagner Love ile ilgili yönetim kararını verdi. Alvaro Negredo ve Vagner Love takımdan ayrılacak mı? Detaylar haberimizde.

FutbolArena Özel - Beşiktaş'ta gelecek sezonun trnasfer planlaması yapılmaya başlarken Alvaro Negredo ve Vagner Love ile ilgili yönetim sıcak bir karar aldı. Beşiktaş'ta Alvaro Negredo ve Vagner Love takımdan ayrılacak mı?
 

BJK Transfer: Beşiktaş, Alvaro Negredo ve Vagner Love'yi satacak mı? (18 Mayıs Cuma)


Bu sezonun başında Beşiktaş'a gelen zaman zaman iyi bir grafik sergilese de takımın gol yükünü sırtlayamayan Alvaro Negredo gözden çıkarıldı. İspanyol oyuncuyla birlikte devre arasında takıma dahil edilen Vagner Love da yönetim tarafından kadroda düşünülmüyor.

Beşiktaş yönetiminden menajerlere bu iki isim özelinde destek çağrısı geldi. Siyah-Beyazlı yetkililerden 'Negredo ve Love'u alan olursa hemen satın kararı çıktı. Menajerlerden  Katar ve ABD piyasasına bakılması istendi. Beşiktaş yönetimi bu 2 isimden bonservis geliri elde etmek istiyor.
 

Beşiktaş Transfer: Demba Ba, Beşiktaş'tan ne kadar kazanacak?


Göztepe ile devre arasında kiralık olarak anlaşma sağlayan Demba Ba, yeniden Beşiktaş'a dönüyor. Senegalli futbolcu, siyah beyazlı yönetimle yaptığı görüşmede anlaşma sağladı. Beşiktaş, Demba Ba ile 1+1 yıllık sözleşme imzalayacak. Siyah beyazlılar, yıldız golcüye yıllık 2,5 milyon Euro ödeyecek. 


Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"