comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Beşiktaş Tolgay Arslan'ı satacak mı?

10 Haziran 2018, Pazar 10:18
BJK Transfer: Beşiktaş Tolgay Arslan'ı satacak mı?

Beşiktaş transfer haberleri Tolgay Arslan isminden geçilmiyor. Gurbetçi yıldıza teklifler gelmeye devam ediyor. Peki, Beşiktaş Tolgay'ı satacak mı?

Beşiktaş transfer haberleri kapsamında Tolgay Arslan ismi yine gündemde. Serie A ve Bundesliga takımlarından teklifler alan Tolgay Arslan satılacak mı? Beşiktaş transfer haberleri FutbolArena'da!


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün: Stuttgart'tan Tolgay Arslan'a yeni teklif (10 Haziran 2018 Pazar)


Beşiktaş transfer haberleri bugün Tolgay Arslan'a gelen teklifle yine gündeme geldi. Takvim'in haberine göre Almanlar Tolgay Arslan'ın peşini bırakmıyor. Stuttgart daha önce Tolgay Arslan için Beşiktaş'a 5 milyon Euro'luk teklifte bulunmuştu... Bundesliga temsilcisi bu teklifini 1 milyon Euro daha artırarak Kara Kartal'ın kapısını çaldı.  Teknik Direktör Şenol Güneş'in takımda kalması için yönetime rapor sunduğu Tolgay ile son kararı Başkan Fikret Orman verecek.


Tolgay Arslan kaç yaşında? Tolgay'ın Beşiktaş performansı


27 yaşındaki Tolgay Arslan geride kalan sezon Beşiktaş formasını 29'u lig olmak üzere 43 kez giydi ve bu maçlarda toplamda gol atamazken 3 asist yaptı. Tolgay Arslan'ın 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. 2015'te Hamburg'tan 450 bin euroya transfer edilen Tolgay Arslan, Beşiktaş'ta oynadığı 3 sezonda 2 gol atarken 12 asist yaptı.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.