comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Beşiktaş Okay Yokuşlu'yu alacak mı?

13 Mayıs 2018, Pazar 10:37
BJK Transfer: Beşiktaş Okay Yokuşlu'yu alacak mı?

Beşiktaş Transfer Haberleri Okay Yokuşlu iddiasıyla öne çıktı. Beşiktaş ile Trabzonspor arasında takas hazırlığı söz konusu.

Beşiktaş Transfer Haberleri Okay Yokuşlu iddiası ile gündeme geldi. Beşiktaş'ın Trabzonspor'un formda yıldızı Okay Yokuşlu'yu Atiba'nın yerine transfer etmek istediği yazıldı. Beşiktaş transfer haberleri FutbolArena'da!


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün: Okay Yokuşlu alınacak mı? (13 Mayıs 2018 Pazar)


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün Okay Yokuşlu iddiasıyla gündeme geldi. Akşam'ın haberine göre bu transfer için Trabzonspor kulübü, Beşiktaş'tan 2.5 milyon euro (11 milyon TL) nakit parayı peşin olarak istiyor. Karadeniz ekibi ayrıca Mustafa Pektemek ve kaleci Tolga Zengin'i de talep ediyor. Mustafa Pektemek'in gitmesine sıcak bakan Beşiktaş, Teknik Direktör Şenol Güneş'i Tolga Zengin'in ayrılığı konusunda ikna etmeye çalışıyor. Çünkü Şenol Güneş, takım kaptanı Tolga Zengin'in gönderilmesine pek ılımlı yaklaşmıyor.


Okay Yokuşlu kaç yaşında? Trabzonspor performansı 


Trabzonspor'a forvet arkası olarak gelen ancak zamanla defansif orta saha ve stopere kadar çekilen Okay Yokuşlu bu sezon çıktığı 29 maçta 2 gol atarken, 2 de asist yaptı. Süper Lig'in en çok hava topu kazanan futbolcusu olan Okay Yokuşlu defansif özelliklerini geliştirerek ön plana çıkan bir performans sergiledi. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"