comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Beşiktaş Moritz Bauer'i alacak mı?

24 Mayıs 2018, Perşembe 10:29
BJK Transfer: Beşiktaş Moritz Bauer'i alacak mı?

Beşiktaş Transfer Haberleri, İsviçreli sağ bek Moritz Bauer ismiyle öne çıktı.

Beşiktaş Transfer Haberleri Moritz Bauer ismiyle öne çıkıyor. Gökhan Gönül'e alternatif bir sağ bek arayan Beşiktaş, yüzünü Stoke City'nin sağ beki Moritz Bauer'e çevirdi.. Beşiktaş Transfer haberlerini FutbolArena'dan takip edin!


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün, Moritz Bauer gelecek mi? (24 Mayıs 2018 Perşembe)


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün İsviçreli sağ bek Moritz Bauer iddiasıyla öne çıktı. Sağ bekte Gökhan Gönül'ün hem yaşlanması, hem de alternatifinin olmaması, siyah beyazlıları bir sağ bek transferinde öne çıkarıyor. Stoke City ile Championship'e düşen Moritz Bauer de bu transfere sıcak bakıyor. Güneş'in haberine göre Kartal'ın sağ bek listesindeki isimler arasında yer almamasına rağmen menajerler aracılığıyla gelen cazip teklifi değerlendirme yolunu seçen transfer komitesi, İsviçre Milli Takımı forması da giyen oyuncunun transferine sıcak bakıyor. Beşiktaş bu transferi 3 milyon euroya bitirmek istiyor.


Moritz Bauer kimdir? Kaç yaşında, golleri ve asistleri


26 yaşındaki İsviçreli sağ bek Moritz Baure ön libero ve sol bek pozisyonlarında da oynayabiliyor. İsviçre'de futbola başlayan Bauer, 2016 yılında Grasshopper'tan 4 milyon euro karşılığında Rubin Kazan'a transfer olmuştu. Burada da 1.5 sezon oynayan Bauer, bu sezon devre arasında 6.2 milyon euroya Stoke City'e transfer oldu. Bauer Stoke City'de bu sezon 15 maça çıktı ancak takımının küme düşmesine engel olamadı.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"