comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Beşiktaş ile Atiba Hutchinson'un sözleşme pazarlığı! Göztepe devrede...

19 Mayıs 2018, Cumartesi 09:46
BJK Transfer: Beşiktaş ile Atiba Hutchinson'un sözleşme pazarlığı! Göztepe devrede...

Beşiktaş Transfer Haberleri gündemden düşmüyor. Yeni sezon öncesinde şampiyonluğu kaybeden Beşiktaş transfer çok hızlı bir giriş yaptı. Merak edilen konulardan biri ise Atiba Hutchinson'un geleceği...

Beşiktaş Transfer Haberleri zaman zaman şampiyonluk gündeminin bile önüne geçiyor. Lig bitmeden transfer harekatına başlayan Beşiktaş'ta kalanlar, gidenler, gelecek oyuncular arasında büyük bir trafik yaşanıyor. Takımın kaptanlarından Atiba Hutchinson'un durumu da merak konusu. Beşiktaş transfer haberini FutbolArena'dan takip edin!


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün: Atiba Hutchinson ne kadar maaş istiyor? (19 Mayıs 2018 Cumartesi)


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün Atiba Hutchinson ile Beşiktaş arasındaki pazarlıkla öne çıkıyor. Edinilen bilgiye göre Beşiktaş, 35 yaşındaki Atiba Hutchinson'a bir yıllk ve maç başı ücret teklif ederken, Atiba Hutchinson ise 2 yıllık ve garanti bir sözleşme istiyor. Beşiktaş emektar futbolcusu Atiba Hutchinson'un 2 yıllık sözleşme isteğini kabul etmezken Göztepe de devreye girdi. Atiba Hutchinson bir yandan da Göztepe ile transfer görüşmesi yapıyor.


Atiba Hutchinson Beşiktaş'tan ne kadar maaş alıyor?


Kanadalı futbolcu Beşiktaş'tan ilk sözleşmesinde yıllık 1 milyon euro garanti ücret ve 25 maça çıkması halinde de 200 bin euro bonus alıyordu. 2016'da sözleşmesini yenileyen Atiba'nın yeni maaşı KAP'a yansıtılmazken basında 1.5 milyon euro maaş aldığında dair haberler çıkmıştı. Atiba eğer 1.5 milyon euro maaş alıyorsa, siyah beyazlı ekipte en az maaş alan oyunculardan biri ve maaş sıralamasında 17. sırada bulunuyor. Beşiktaş'ın sezon öncesi maaş listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"