comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Beşiktaş için transferde Enes Ünal iddiası

06 Temmuz 2018, Cuma 09:28
BJK Transfer: Beşiktaş için transferde Enes Ünal iddiası

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken yerli golcü girişimlerine yönetim, Villarreal'de oynayan Enes Ünal'ı gündemine aldı. Enes Ünal, Beşiktaş'a transfer olacak mı?

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları ve yeni sezon hazırlıkları devam ederken yönetim yerli golcü avına devam ediyor. Ava takılan son isimse Villarreal'de oynayan milli futbolcu Enes Ünal oldu.
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Enes Ünal, Beşiktaş'a gelecek mi? (6 Temmuz Cuma)


Beşiktaş transfer haberleri Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın dün Alvaro Negredo'yu satmaları haline bir golcü arayışı içerisine gireceklerini belirtmesinin ardından temaslar yurt içi ve yurt dışında devam ediyor. Osmanlıspor'dan ayrılan Umut Nayır konusunda çalışmalar devam ederken gündeme gelen son isim Enes Ünal oldu. Takvim'in bilgisine göre, Şenol Güneş'in Bursaspor'u çalıştırdığı dönemde öğrencisi olan Enes Ünal'ın Beşiktaş'a gelmeyi çok istediği ve gelişmeleri yakından takip ettiği öğrenildi. 

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve kurmaylarının golcü transferini titizlikle yürüttüğü ve ilerleyen günlerde daha somut adım atacağı ifade ediliyor.

 

Enes Ünal, İspanya'da kaç gol attı?


Sezon başında Manchester City'den 14 milyon euro karşılığında Villarreal'e transfer olan Enes Ünal, Sarı Denizaltılarla çıktığı 23 lig maçında 5 gol 2 asist yaparken, tüm kulvarlarda 37 maçta çıktı ve 6 gol 4 asist yaptı. 

Levante formasını da kısa süreli kiralık olarak giyen Enes buradaki 7 maçında ise bir gol ve bir asist yaptı. Enes Ünal İspanya'da bu sezon toplamda 23 maça çıktı ve 3 gol, 4 asist kaydetti. 

 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!