comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Beşiktaş, gurbetçi oyuncu Resul Türkkalesi'nin peşinde

17 Ağustos 2018, Cuma 15:22
BJK Transfer: Beşiktaş, gurbetçi oyuncu Resul Türkkalesi'nin peşinde

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken Resul Türkkalesi ismi gündeme geldi. Beşiktaş, 20 yaşındaki gurbetçi futbolcuyla ilgileniyor. Resul Türkkalesi kimdir? Detaylar haberimizde.

FutbolArena Özel - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken yönetim genç ve maliyeti düşük oyunculara yönelmeye başladı. Bayern Münih'in genç oyuncusu Resul Türkkalesi'ni gündemine aldı.
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Resul Türkkalesi, Beşiktaş'a transfer olacak mı? (17 Ağustos Cuma)


Transferde ayağını yorganına göre uzatan ve maliyeti düşük isimlere yönelen Beşiktaş, sağ bek konusunda arayışlar tdoğrultusunda rotayı Almanya'ya çevirdi. Bayern Münih'in 4. Lig'de mücadele eden takımı Bayern Münih II takımında forma giyen Türk asıllı Alman oyuncu Resul Türkkalesi için Beşiktaş'ın devrede olduğu ortaya çıktı.

Şu an için Türkiye Milli Takımını seçen ve alt yaş kategorilerinde de boy gösteren Resul Türkkalesi için Beşiktailı yöneticilerin harekete geçtiği ve Alman kulübüyle temasa geçebileceği söz konusu
.

Resul Türkkalesi kimdir? Resul Türkkalesi'nin oynadığı maçlar


3 Ağustos 1998 doğumlu Resul Türkkalesi, Bayern Münih'in altyapısından yetişti. Sağ bek sağ kanat ve zaman zaman da sol bekte görev yapan başarılı oyuncu, Türkiye U18 milli takımında da 3 maçta görev yaptı.
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (30 Eylül 2020)