comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Beşiktaş, Ersan Gülüm'ü transfer etti mi?

27 Haziran 2018, Çarşamba 09:38
BJK Transfer: Beşiktaş, Ersan Gülüm'ü transfer etti mi?

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken Ersan Gülüm'ün transferiyle ilgili bazı detayların ortaya çıktığı ifade ediliyor. Ersan Gülüm, Beşiktaş'a geri dönüyor mu?

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken takımın eski futbolcularından Ersan Gülüm'ün yeniden transfer edilebileceği konuşulurken sözleşmenin detayları da ortaya çıktı.
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Beşiktaş, Ersan Gülüm'ü transfer ediyor mu? (27 Haziran Çarşamba)


Beşiktaş'ta transfer çalışmaları doğrultusunda yeni isimler ortaya çıkarken dün sürpriz bir şekilde Twitter'daki biosunu Beşiktaş olarak güncelleyen Ersan Gülüm'ün sözleşmesi detaylarının belli olduğu öne sürüldü. Fanatik'in bilgisine göre, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve transfer komitesi Ersan Gülüm'ü ocak ayına kadar kiralık olarak kadroya katacak ve sezon sonunda da 2+1 yıllık teklifte bulunacak.

Ersan Gülüm, 2016 yılında Hebei China Fortune takımına 7,5 milyon Euro karşılığında transfer olmuştu.

 

Ersan Gülüm'ün Avustralya'daki performansı


Ersan Adem Gülüm Avustralya Ligi'nde Adelaide United forması giyiyor. Kariyerinde 7 kez A Milli Takım formasını da giyen Ersan Adem Gülüm geçen sezon 21 maçta forma giymişti. Ersan Adem Gülüm, 2016-2017 sezonunda Beşiktaş'a kiralanmış ancak sakatlığı nedeniyle forma şansı bulamamıştı.Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"