comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Beşiktaş, Dusko Tosic transferini açıkladı

31 Mayıs 2018, Perşembe 12:25
BJK Transfer: Beşiktaş, Dusko Tosic transferini açıkladı

Beşiktaş, Dusko Tosic'in Çin Ligi'ne transfer olduğunu açıkladı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de sezonu 4. sırada tamamlayan Beşiktaş'ta transfer hareketliliği başladı. Siyah beyazlılar, Dusko Tosic'in transferini resmen KAP'a bildirdi. Beşiktaş, Dusko Tosic'in 4,5 milyon Euro karşılığında Çin takımı Guangzhou'ya transfer olduğunu KAP'a bildirdi.
 

Beşiktaş Transfer: Dusko Tosic'in bonservis bedeli ne kadar?


Beşiktaş'tan KAP'a yapılan açıklamada, "Dusco Tosic'in transferi konusunda Guangzhou R&F Football Club ile anlaşmaya varılmıştır.

Guangzhou R&F Football Club tarafından şirketimize net 4.500.000 Avro sözleşme fesih bedeli ödenecektir." ifadeleri kullanıldı. 
BEŞİKTAŞ'TAN VEDA AÇIKLAMASI

Siyah beyazlı kulüpten Tosic'e veda açıklaması da geldi:

"2 Haziran 2015 tarihinde Beşiktaşımız ile sözleşme imzalayan, mücadelesiyle kısa sürede ilk onbirin değişmezlerinden olan, savaşçı ruhuyla siyah-beyazlılarımızın üst üste iki şampiyonluk kazanmasında pay sahibi olan, temiz kalpli kişiliği ve mütevazılığıyla örnek bir profesyonel olan Dusko Tosic ile yollarımızı ayrıldı.

Dusko Tosic'e tüm emekleri için teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar diler, hizmetlerinin daima hatırlanacağını belirtiriz."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"