comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Beşiktaş, Domagoj Vida'yı satıyor mu? Vida için Beşiktaş'a gelen teklif

15 Temmuz 2018, Pazar 09:14
BJK Transfer: Beşiktaş, Domagoj Vida'yı satıyor mu? Vida için Beşiktaş'a gelen teklif

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları ve yeni sezon hazırlıkları devam ederken Hırvatistan Milli Takımı ile Dünya Kupası'nda mücadele eden Domagoj Vida için Liverpool'un yeni teklifinin belli olduğu ifade ediliyor. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları ve yeni sezon hazırlıkları devam ederken Domagoj Vida için Liverpool'un ilgisi sürüyor. Beşiktaş'a Domagoj Vida için gelen transfer teklifi. 
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Liverpool'un Domagoj Vida için Beşiktaş'a yaptığı teklif


Beşiktaş Transfer Haberleri Beşiktaş'ın Hırvatistan Milli Takımında oynadığı futbolla fiyatını arttıran Domagoj Vida için Liverpool'dan yeni teklif geldi. Basında çıkan transfer iddialarına göre oyuncuyla Liverpool dışında da bazı takımların devrede olduğu ancak en ciddi teklifin Premier Lig ekibinden geldiğini söyledi. Everton ve Leicester City'nin ilgilendiği oyuncu için en ciddi görüşmelerin Liverpool ile yapıldığı öğrenildi. Fanatik'in bilgisine göre, Kırmızılar'ın 22 milyon Euro'ya kadar çıktığı belirtildi. İlk olarak Hırvat oyuncunun değerini 35 milyon Euro olarak belirleyen Kara Kartal'ın görüşmelerde nasıl bir yol izleyeceği ise merak konusu.


 

Hırvatistan - İngiltere Dünya Kupası maçında Vida nasıl oynadı?


Hırvatistan'ın, 120 dakika sonucunda İngiltere'yi 2-1 yenerek Dünya Kupası'nda yarı finalde elediği maçta Opta verilerine göre Vida, takımı adına sahanın en fazla top uzaklaştıran ismi olurken, kritik ara pasları da keserek savunmasını ayakta tuttu. Vida'nın performans verileri şu şekilde:
Topla Buluşma: 64
Pas İsabet: %89
Top Kapma: 1
İkili Mücadele: 3/8
Top Uzaklaştırma: 8
Ara Pası Kesme: 4
Hava Topu Kazanma: (1/5)

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"