comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Beşiktaş Deniz Türüç'ü alacak mı?

31 Mayıs 2018, Perşembe 09:42
BJK Transfer: Beşiktaş Deniz Türüç'ü alacak mı?

Beşiktaş Transfer Haberleri gündeminde Kayserispor'un yıldız futbolcusu Deniz Türüç yer alıyor. Deniz Türüç Beşiktaş'a transfer olacak mı?

Beşiktaş Transfer Haberleri kapsamında Deniz Türüç ismi ön plana çıkıyor. Beşiktaş, Kayserispor'un yıldız oyuncu Deniz Türüç'ü transfer edecek mi? Beşiktaş Transfer haberleri FutbolArena'da!


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün, Deniz Türüç gelecek mi? (31 Mayıs 2018 Perşembe)


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün Deniz Türüç'ün transferi iddiasıyla gündeme geldi. Fanatik'e açıklamalarda bulunan Deniz Türüç, “Şenol Güneş çok büyük bir hoca. Onunla çalışmayı her futbolcu ister. Ben de isterim. Adımın transferde Beşiktaş'la geçiyor olmasını ben de duyuyorum. Bu konuda kararı verecek olan kulübüm. Kayserispor'a çok şey borçluyum, bunu ödemek için de kulübüme para kazandırmak isterim. Bu sezon da artık bunun zamanının geldiğini düşünüyorum. Bekleyip göreceğiz. Ben artık bu adımı atmak istiyorum" dedi. 


 

Deniz Türüç kimdir? Deniz Türüç golleri


2015-2016 sezonunda Kayserispor'a transfer olan ve ilk sezonunda kendisini tam anlamıyla ispat edemeyen Deniz Türüç, 2016-2017 sezonunda ise yıldızını parlattı. Deniz o sezonu 11 gol 11 asist ile tamamladı. Gurbetçi oyuncu 2017-2018 sezonunda ise  9 gol ve 7 asist yaptı. 25 yaşındaki ofansif orta saha oyuncusu forvet arkasında ve sağ kanatta oynayabiliyor. Deniz Türüç kullandığı etkili duran toplarla dikkat çekiyor.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"