comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Beşiktaş, Bursaspor'dan Harun Tekin'i mi alıyor?

09 Haziran 2018, Cumartesi 11:21
BJK Transfer: Beşiktaş, Bursaspor'dan Harun Tekin'i mi alıyor?

Beşiktaş Transfer Haberlerinde sürpriz bir isim ortaya atıldı. Bursaspor'un kaptanı Harun Tekin'i Beşiktaş'ın alacağı yazıldı.

Beşiktaş Transfer Haberleri kapsamında Bursaspor'dan Harun Tekin ismi öne çıktı Bursasspor'da Batalla'nın ayrılmasının ardından birinci kaptan olacak Harun Tekin'in Beşiktaş'a transferi yazılıyor. Beşiktaş transfer haberlerini FutbolArena'dan takip edin!.
 

Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün: Harun Tekin geliyor mu?


Beşiktaş transfer haberleri bugün sürpriz bir isimle öne çıktı. Bursaspor'un başarılı kalecisi Harun Tekin, Beşiktaş'a yazıldı. Miliyet'in haberine göre sözleşmesinin bitimine bir yıl kalan Fabri ile sözleşme uzatmak isteyen siyah-beyazlı yönetim, pazarlıklarda elini güçlü tutmak için de Harun Tekin'i de kadrosuna katmak istediği bildirildi. Geçtiğimiz günlerde file bekçisinin menajeriyle masaya oturan fakat yeni sözleşme konusunda sonuç alamayan siyah-beyazlılar, ileride çıkması muhtemel olası bir kriz öncesinde Harun'u transfer edip elini güçlendirecek. Teknik Direktör Şenol Güneş'in de bir dönem öğrencisi olan ve bu anlamda teknik onay alan Harun Tekin, sadece bir yedek gibi düşünülmüyor. Milli file bekçisinin, Fabri ile rekabet edebilecek kalitede olması da bir avantaj olarak değerlendiriliyor. Bursaspor file bekçisinin de Beşiktaş'a gitmeyi istediği bildirildi.

harun tekin futbolarena ile ilgili görsel sonucu


Harun Tekin kimdir? Harun Tekin kaç yaşında?


17 Haziran 1989, Menemen doğumlu Harun Tekin son yıllardaki başarılı performansı ile dikkat çekiyor.
2010-2011 sezonu öncesinde Güngören Belediyespor`dan Bursaspor'a 3 yıllık resmi sözleşmeye imzaladı.

Genç kaleci Bursaspor`a transfer olduğu için çok mutlu olduğunu belirterek, "Bursaspor gibi büyük bir camiaya geldiğim için çok mutluyum, şampiyon takımda görev yapmak, şampiyonlar liginde forma giyebilmek benim için büyük bir şans olacak. Hocam bana görev verdikçe her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya hazırım" diye konuştu.

Bursaspor ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan Harun Tekin son dönemde Milli Takıma da sürekli çağırılırken Bursaspor'da da kaptanlığa kadar yükseldi. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.