comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Beşiktaş Badou Ndiaye'yi alacak mı?

07 Mayıs 2018, Pazartesi 10:15
BJK Transfer: Beşiktaş Badou Ndiaye'yi alacak mı?

Beşiktaş Transfer Haberleri Badou Ndiye ismiyle gündeme geldi! Beşiktaş eski Galatasaraylı Badou Ndiaye'yi transfer edecek mi?

Beşiktaş Transfer Haberleri Badou Ndiaye ismiyle gündeme oturdu. Galatasaray'dan devre arasında ayrılan ve Premier Lig'e giden Badou Ndiaye ile Beşiktaş'ın ilgilendiği yazıldı. Beşiktaş transfer haberlerini FutbolArena'dan takip edin!


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün: Badou Ndiaye gelecek mi? (7 Mayıs 2018 Pazartesi)


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün Badou Ndiaye iddiası ile öne çıktı. Sabah'ın haberine göre Stoke City'ye imza atarken takımın küme düşmesi halinde ayrılabilir maddesini de koyduran Ndiaye, Kartal'ın gündeminde.35 yaşındaki Atiba'nın sakatlıklardan artık çabuk dönememesi üzerine siyah-beyazlılar bu bölgeyi Şenol Güneş'in isteği üzerine Ndiaye ile doldurmayı planlıyor.G.Saray da ilgileniyor ancak devre arasında Fatih Terim'in "Kal" demesine rağmen Ndiaye'nin İngiltere'ye gitmesi sebebiyle sarı-kırmızılılar çok da istekli değil.


Badou Ndiaye serbest kalma maddesi var mı? Ndiaye hangi takıma gidecek?


Badou Ndiaye'nin Stoke City ile yaptığı sözleşmede, küme düşülmesi halinde belli bir bedel karşılığında serbest kalma maddesi bulunduğu yazılıyor. Buna karşın bu bedelin ne kadar olduğuna dair bir bilgi yer almıyor. Galatasaray'ın Badou Ndiaye'yi yeniden transfer edeceğine dair iddialar da söz konusu... Galatasaray 27 yaşındaki oyuncuyu devre arasında 16 milyon euro karşılığında satmıştı. Senegalli oyuncu Stoke City'de bu sezon çıktığı 12 Premier Lig maçında bir gol atarken bir de asist yaptı.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"