comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Benfica'dan Anderson Talisca'ya transferde rest (Talisca'nın performansı)

05 Haziran 2018, Salı 09:10
BJK Transfer: Benfica'dan Anderson Talisca'ya transferde rest (Talisca'nın performansı)

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken Anderson Talisca ile ilgilili iddialar devam ediyor. Benfica, Brezilyalı yıldız için son sözünü söyledi. Talisca, Beşiktaş'ta kalacak mı? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken Anderson Talisca ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Anderson Talisca için Portekiz ekibi oyuncuyason sözünü söyledi.
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Talisca, Beşiktaş'tan ayrılacak mı? (5 Haziran Salı)


Beşiktaş için Talisca iddiaları gündemde olmaya devam ediyor. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Talisca'nın takımdan ayrıldığını açıklamasına rağmen önemli bir iddia yine gündeme geldi.  Benfica 40 milyon Euro'luk bütçe açığını kapatmak için mücadele ederken Talisca'ya resti çekti.

Akşam'In haberine göre, Benfica kulübü, Talisca'ya “Ya Çin'e gidersin ya da Liverpool Çin'in verdiği parayı verir” diye rest çekti. Çıkan son haberlerde oyuncunun Çin ekiplerinin de radarında olduğu ve de önümüzdeki haftalarda nihai kararın verileceği ifade ediliyor.


Talisca Beşiktaş'tan ayrıldı mı?


Beşiktaş yönetimi sezonun sona ermesinin ardından Talisca ile yaptığı görüşme sonrasında Brezilyalı futbolcuya maaşında zam teklifinde bulundu. Ancak Talisca kesin olarak başka bir kulüpte oynamak istediğini yönetime iletti. Bunun yanı sıra Talisca ile yapılan görüşmelerde menajerinin de 5 milyon euro komisyon istemesi üzerine Fikret Orman, yüksek maliyeti nedeniyle Talisca'dan kar elde edilmesinin zorlaşması nedeniyle bu transfere yanaşmadı. 

Talisca'nın sözleşmesindeki 21 milyon euro satın alma opsiyonu dışında menajerinin istediği 5 milyon euro'luk rakamın ardından, Beşiktaş yönetimi masadan kalktı ve Talisca'nın sözleşmesindeki satın alma opsiyonunu kullanmadı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.