comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Benfica, Talisca için Roma'dan 30 milyon Euro istedi

06 Mayıs 2018, Pazar 10:29
BJK Transfer: Benfica, Talisca için Roma'dan 30 milyon Euro istedi

BJK Transfer Haberleri arasında Anderson Talsica'nın geleceğiyle ilgili son dakika haberleri öne çıktı. Talisca, Roma'ya transfer olacak mı?

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş Transfer çalışmaları kapsamında gelecek sezon kadrosuna katacağı isimlerle görüşmelerini sürdürürken bir yandan da takımdaki yıldız futbolcuların gelecekleri hakkında yeni gelişmeler yaşanıyor. Beşiktaş Transfer Haberleri aramalarında günün öne çıkan gelişmesi Anderson Talisca için Roma'nın girişimi oldu. 
 

Beşiktaş Transfer: Roma, Talisca'yı transfer edecek mi? (6 Mayıs 2018)


Beşiktaş Haberleri Bugün aramalarında Talisca'nın Roma'ya transfer iddiası ön planda. Beşiktaş'ın sözleşmesi gereği 21 milyon Euro ödemesi ve Talisca ile anlaşması halinde bonservisini alabileceği Talisca için Roma'nın ısrarı devam ediyor. Roma Sportif Direktörü Monchi'nin Portekiz'e giderek Benfica ile görüştüğü iddia edildi. Portekiz basınında yer alan haberlere göre, Benfica'nın Talisca için 30 milyon Euro istediği ve pazarlıkların başladığı iddia edildi.
 

Talisca'nın Beşiktaş golleri


Talisca skora katkı yaptığı maçlarda Beşiktaş'a şans da getiriyor. Beşiktaş ligde Talisca'nın gole katkı yaptığı 24 maçın 21'ini kazandı, 3'ünde berabere kaldı ve hiç yenilmedi. Beşiktaş ayrıca, Süper Lig'de Talisca'nın gol attığı 17 maçın 16'sını kazanmayı başardı.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"