comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Bas Dost'un Beşiktaş'tan istediği maaş dudak uçuklattı

29 Haziran 2018, Cuma 00:27
BJK Transfer: Bas Dost'un Beşiktaş'tan istediği maaş dudak uçuklattı

Beşiktaş yönetimi golcü arayışlarını sürdürürken, Sporting Lizbon'da forma giyen Bas Dost'un transferi konusunda yapılan görüşmelerin ardından yüksek maaş talebi nedeniyle masadan kalktı. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş yönetimi Fenerbahçe'nin de devrede olduğu Bas Dost transferinden vazgeçti. Sporting Lizbon'da forma giyen golcü futbolcu için yapılan görüşmeler sonrasında yüksek maaş talebi nedeniyle siyah beyazlı yetkililer masada kalktı. 


Beşiktaş Transferleri: Bas Dost BJK'ye geliyor mu?


Sporting Lizbon'da forma bir sezonu geride bırakan Bas Dost için Beşiktaş yönetimi yapılan görüşmeler sonrasında kesin kararını verdi. Siyah beyazlılar Bas Dost cephesinden gelen yıllık 6 milyon euro maaş talebi nedeniyle masadan kalktı ve şu an itibariyle Bas Dost transferinden vazgeçildi. Fenerbahçe'nin de ilgilendiği Bas Dost için Beşiktaş yönetimi yüksek maliyet nedeniyle vazgeçerek, yeniden Aboubakar'a yöneldi. 
 

Bast Dost kimdir, kaç yaşında?


Bas Dost geçtiğimiz sezon Sporting Lizbon formasıyla Portekiz Ligi'nde 30 maçta 27 gol atarken, 4 asist yaptı. Hollandalı futbolcu toplamda oynadığı 49 maçta ise 34 gol ve 7 asistlik performans sergiledi. Bas Dost'un transfermarkt piyasa değeri ise 22 milyon euro olarak gösterildi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.