comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Atiba'dan sözleşme açıklaması: "Ortalıkta yanlış bilgiler dolanıyordu"

07 Ağustos 2018, Salı 18:35
BJK Transfer: Atiba'dan sözleşme açıklaması:

Beşiktaş'la 1 yıl daha sözleşmesini uzatan Atiba Hutchinson önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın sözleşmesini 1 yıl daha uzattığı Atiba Hutchinson bu süreçte yaşananları ve yeni sezona dair beklentilerini paylaştı. 

"BEŞİKTAŞ BENİ BIRAKMAK İSTEMEDİ, BEN DE KALMAK İSTEDİM"
Biraz zaman aldı ancak anlaşmaya vardık. Kulüp beni bırakmak istemedi ve bir anlaşma noktası bulduk. Şimdi burada 6. sezonuma başlayacağım. Motivasyonum oldukça yüksek. Bir an önce takıma katkı yapmak için sabırsızlanıyorum

"ÇOK MUTLUYUM"

"Bana olan güvenlerini, inançlarını ortaya koydular. Geldiğim ilk günden beri bana karşı çok pozitif ve güzel duygular içindeler. Ben de onların bu duygularına karşılık vermeye çalışıyorum. Kesinlikle kalmamı istediler. Ben de takımımda kaldığım için çok mutluyum.

"ŞAMPİYON OLMANIN YOLUNU GAYET İYİ BİLİYORUZ"

Biz şampiyon olmanın yolunu gayet iyi biliyoruz. Bu takım zaten kaliteli bir ekip. Takımın çok sağlam bir iskeleti var. Sezona çok iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Rüzgarı arkamıza alırsak sonrası gelecektir.

"ORTALIKTA YANLIŞ BİLGİLER DOLANIYORDU"

Ortalıkta yanlış bilgiler dolanıyordu. Her şeyin daha açık, daha anlaşılır hale gelmesi için böyle bir açıklama yapma ihtiyacı hissettim. Çünkü Beşiktaş bana çok şey verdi. Bu taraftar bana çok şey verdi. Onların doğruyu bilmeye hakları vardı."

"UEFA AVRUPA LİGİ'NDE HEDEFİMİZ..."

"İki sene önce çeyrek final oynadık. Geçen sene UEFA Şampiyonlar Ligi'nde gruptan namağlup çıktık. Bu sezon bunların da ötesine geçebiliriz. Takımımızda deneyimli ve bu tecrübeleri yaşamış oyuncular var. Öncelikle UEFA Avrupa Ligi'nde grup aşamasına kalmamız gerekiyor. Bunu yapabileceğimize de inancımız oldukça yüksek."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Aydın Cingiz ile Bi' Dakka | Ersun Yanal sorumluluktan kaçabilir mi?


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.