comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Atiba Hutchinson, Beşiktaş'tan ayrılıyor mu? Yeni iddialar...

21 Mayıs 2018, Pazartesi 11:21
BJK Transfer: Atiba Hutchinson, Beşiktaş'tan ayrılıyor mu? Yeni iddialar...

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'i 4. sırada bitirirken gelecek sezon öncesi transfer çalışmalarına başladı. Beşiktaş sözleşmesi bitecek oyunculardan Atiba ile henüz masaya oturmazken oyuncunun ayrılık hazırlığı yaptığı ifade ediliyor.

FutbolArena - Beşiktaş'ın 5 senedir en istikrarlı oyuncularından Atiba Hutchinson ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Siyah-Beyazlı takımın Kanadalı orta alan oyuncusu Atiba ile henüz sözleşme yenilenmemesi kafaları karıştırmaya devam ediyor. Atiba Huthcinson, Beşiktaş'tan ayrılacak mı? Detaylar haberimizde.
 

BJK Transfer: Beşiktaş'ta Atiba Göztepe'ye transfer olacak mı? (21 Mayıs Pazartesi)


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün Atiba Hutchinson haberleri çıkmaya devam ediyor. Beşiktaş ile sözleşme yenilemeyen Atiba'nın bavullarını topladığı ve bu kararın sözleşme yenileme masasından olumsuz kalkılması sonrası aldığı belirtiliyor. Milliyet'İn haberine göreyse Göztepe Teknik Direktörü Tamer Tuna'nın çok istediği Atiba'nın birkaç gün içerisinde İzmir ekibiyle masaya oturacağı bildirildi. İzmir ekibini 1+1 yıllık bir sözleşme teklifinde bulunacağı konuşuluyor.


 

Atiba Hutchinson Beşiktaş'tan ne kadar maaş alıyor?


Kanadalı futbolcu Beşiktaş'tan ilk sözleşmesinde yıllık 1 milyon euro garanti ücret ve 25 maça çıkması halinde de 200 bin euro bonus alıyordu. 2016'da sözleşmesini yenileyen Atiba'nın yeni maaşı KAP'a yansıtılmazken basında 1.5 milyon euro maaş aldığında dair haberler çıkmıştı. Atiba eğer 1.5 milyon euro maaş alıyorsa, siyah beyazlı ekipte en az maaş alan oyunculardan biri ve maaş sıralamasında 17. sırada bulunuyor. Beşiktaş'ın sezon öncesi maaş listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"