comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Atiba Hutchinson Beşiktaş'tan ayrılacak mı?

10 Mayıs 2018, Perşembe 09:48
BJK Transfer: Atiba Hutchinson Beşiktaş'tan ayrılacak mı?

Beşiktaş Transfer Haberleri sürpriz bir iddia ile öne çıktı. Beşiktaş'ın tecrübeli futbolcusu Atiba'nın takımdan ayrılacağı iddia edildi.

Beşiktaş Transfer Haberleri kapsamında günün sürpriz haberlerinden biri Atiba Hutchinson'ın takımdan ayrılacağı iddiaları oldu. Beşiktaş transfer haberlerini FutbolArena'dan takip edin!


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün: Atiba Hutchinson gönderilecek mi? (10 Mayıs 2018 Perşembe)


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün, Atiba Hutchinson'un Beşiktaş'tan sezon sonunda ayrılacağı yazıldı. Vatan gazetesinin haberine göre Beşiktaş'ta yönetimin sözleşmesi 30 Haziran itibariyle sona erecek olan Atiba ile mukavele yenilemeyi düşünmediği ve 5 sezonun ardından Kanadalı futbolcu ile yolların ayrılacağı yazıldı. 

Atiba ile sözleşme yenilenmeme nedeni olarak ise yaşadığı sakatlıklar ve bu sezon şimdiye kadar 25 maça çıkabilmiş olması yazıldı.


Atiba Hutchinson kaç yaşında? Beşiktaş'ta kaç maça çıktı?


35 yaşındaki tecrübeli futbolcu Atiba, Beşiktaş'ta 5. sezonunu geçiriyor. Atiba Beşiktaş formasıyla şimdiye kadar 194 maçta forma giyerken 9 gol attı ve 15 de asist yaptı. Atiba bu sezon da Süper Lig'de 25 maçta 2 gol ve 2 asistle oynuyor.

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!